Jak wziąć udział w naszym Programie mentoringowym?
- Jest mi niezmiernie miło, że jesteś zainteresowany_na naszym Programem mentoringowym. Program ma na celu łączyć specjalistów z osobami zajmującymi się zarządzaniem projektami, pragnącymi korzystać ze wsparcia w kształtowaniu swojej kariery w oparciu przyjacielską relację, pełną profesjonalizmu i szacunku.
- Aby wziąć udział w naszym Programie zgłoś swój udział za pośrednictwem zapisu na stronie siliusforum.com, po uruchomieniu rekrutacji wypełnij przesłaną ankietę, zaakceptuj w ankiecie Regulamin i w przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia, potwierdź swój udział. Pamiętaj również o dokonaniu opłaty za uczestnictwo.
- Program prowadzony jest on-line, a na spotkania z Mentorem umawiasz się indywidualnie – dzięki temu rozwiązaniu z pewnością znajdziesz czas na swój rozwój zawodowy.
Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami mojego Programu mentoringowego.
REGULAMIN PROGRAMU MENTORINGOWEGO
§ 1 Postanowienia ogólne
- Program mentoringowy prowadzany jest na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
- Organizatorem Programu mentoringowego (dalej zwany: „Program”) jest Jolanta Kuruc działająca pod firmą SILIUS FORUM Jolanta Kuruc, wykonująca działalność gospodarczą pod adresem: ul. Działkowa 90, 59-220 Legnica, NIP: 6911525443, REGON: 369918835 (dalej zwana: „Organizator”). Sprawdź więcej danych o Organizatorze w Regulaminie SILIUS FORUM na stronie internetowej: siliusforum.com
- Kontakt z Organizatorem możliwy jest za pośrednictwem poniższych dróg komunikacji:
- pod adresem e-mail: office@siliusforum.com;
- z wykorzystaniem adresu do korespondencji: SILIUS FORUM Jolanta Kuruc, ul. Działkowa 90, 59-220 Legnica;
- pod numerem telefonu: 693 375 328 (call center czynne w godzinach: od 10:00do 12:00, od poniedziałku do piątku, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy).
- Program realizowany jest w celu rozwoju posiadanych już umiejętności i kompetencji z zakresu zarządzania projektami w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie, otwartość i zaangażowanie. Program nie jest dedykowany dla osób bez doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania projektami.
- DEFINICJE. Ilekroć w dalszej części Regulaminu użyto niżej wymienionych zwrotów pisanych wielką literą, należy je rozumieć w podanym niżej znaczeniu, chyba że z kontekstu ich użycia wyraźnie wynika co innego:
- MENTORING – program spotkań realizowany pomiędzy Uczestnikiem a Mentorem, ukierunkowany na rozwój zawodowy w zakresie zarządzania projektami, za zapłatą wynagrodzenia.
- MENTOR – Osoba prowadząca spotkania w ramach Mentoringu, ekspert i podmiot zewnętrzny, który na podstawie umowy zawartej z Organizatorem świadczy na rzecz Uczestnika usługi Mentoringu (podwykonawca).
- UCZESTNIK/MENTEE– Osoba uczestnicząca w Mentoringu, której celem jest rozwinięcie umiejętności zawodowych w zakresie zarządzania projektami. W rozumieniu prawa konsumenckiego, Uczestnik może być konsumentem.
- SPOTKANIE/SPOTKANIA– Spotkania organizowane w ramach Programu, w których uczestniczą dwie osoby: Mentor oraz Mentee/Uczestnik. Celem spotkań jest zmotywowanie i pobudzenie do rozwoju Mentee w zakresie określonym opisem danego Programu.
- MATERIAŁY SZKOLENIOWE- Materiały wykorzystywane w trakcie Programu mentoringowego, dostępne na platformach wskazanych przez Mentora. Autorskie prawa majątkowe do materiałów przysługują Mentorowi.
- OSOBA ZAINTERESOWANA– osoba, które wyraziła chęć uczestnictwa w Programie, poprzez zapisanie się na listę osób zainteresowanych, wskazując adres mailowy w wyznaczonym miejscu.
- Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Nieprzestrzeganie Regulaminu będzie skutkować możliwością wykluczenia Uczestnika z udziału w Programie.
§ 2 Zasady udziału w Programie
- Aby wziąć udział w Programie, Osoba zainteresowana zobowiązana jest zapisać się na listę chętnych poprzez podanie adresu e-mail we wskazanym miejscu. W odpowiedzi Organizator prześle harmonogram naborów do Programu. (Powyższe jest również równoznaczne z zapisem Osoby zainteresowanej do newslettera za pomocą, którego Organizator przesyłał będzie informacje handlowe dotyczące swoich produktów i usług oraz produktów i usług partnerów Organizatora, w tym w szczególności informacji o ich aktualnej ofercie, promocjach, rabatach i akcjach marketingowych (e-mail marketing).
- Po otwarciu naboru, Organizator skontaktuje się z osobami zainteresowanymi udziałem w Programie, przesyłając ankietę z pytaniami. Ankieta obejmuje pytania z zakresu doświadczenia zawodowego oraz oczekiwań wobec Programu. Zgłoszenia niespełniające wymogów określonych w Regulaminie nie będą przyjmowane.
- Na podstawie przesłanych ankiet, Organizator prowadzący Program zdecyduje, kto z osób zainteresowanych zostanie zakwalifikowany do Programu. Informacje o przyjęciu do Programu zostaną przesłane do każdego uczestnika osobno na wskazaną w zgłoszeniu skrzynkę mailową. Organizator nie uzasadnia decyzji o niezakwalifikowaniu Osoby zainteresowanej do Programu.
- W przypadku dużej ilości Osób zainteresowanych, możliwe jest utworzenie listy rezerwowej.
- Osoba zainteresowana, która otrzymała informację o zakwalifikowaniu, zobowiązana jest w terminie 7 dni do potwierdzenia swojej chęci udziału w o Programie poprzez wysłanie maila potwierdzającego. Po potwierdzeniu udziału oraz opłaceniu uczestnictwa w Programie Osoba zainteresowana otrzymuje status „Uczestnika”.
- Program będzie realizowany przy użyciu platform zewnętrznych. Spotkania odbywać się będą on-line, na platformie internetowe ZOOM. Materiały szkoleniowe będą dostępne dla uczestników na platformie odoo.com. Organizator zastrzega możliwość zmiany platform zewnętrznych, po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie Uczestnika.
- W trakcie trwania Programu Organizator może przekazywać Uczestnikom wiadomości związane z przebiegiem Programu za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.
- Osoby zakwalifikowane do udziału w Programie zobowiązane są do opłacenia swojego udziału w Programie w terminie 7 dni od daty potwierdzenie udziału w Programie za pośrednictwem płatności internetowych udostępnionych mailowo. Wysokość opłaty będzie uzależniona od długości trwania programu i będzie podana Klienowi w formie wiadomości mailowej po zapisaniu się na listę chętnych zgodnie z § 2 pkt 1.
- Opłata może zostać uregulowana przez Uczestnika w walucie złoty polski lub euro, w zależności od jego wyboru.
- Brak potwierdzenia uczestnictwa w Programie lub brak wpłaty opłaty w wyżej wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z uczestnictwa w Programie Mentoringowym.
§ 3 Przebieg Programu
- W ciągu 48 godzin od opłacenia usługi Organizator lub jego pracownik skontaktuje się z Uczestnikiem za pośrednictwem wiadomości mailowej w celu ustalenia szczegółów wykonania usługi.
- Rozpoczęcie świadczenia usługi w ramach opłaconych przez Uczestnika usług następuje w terminie do 14 dni roboczych od ustalenia szczegółów świadczenia usługi zgodnie z § 3 pkt. 1 Regulaminu.
- Mentee zobowiązany jest do rozpoczęcia Programu w przeciągu 14 dni roboczych od ustalenia szczegółów świadczenia usługi zgodnie z § 3 pkt. 1 Regulaminu. Rozpoczęcie programu rozumie się jako umówienie oraz zrealizowanie pierwszego Spotkania mentoringowego.
- Od daty pierwszego spotkania Uczestnik ma kolejno 2, 4 lub 6 miesięcy na zrealizowanie pozostałej liczby spotkań (w zależności od wybranego pakietu godzin). W uzasadnionych przypadkach termin może zostać wydłużony przez Organizatora.
- Jeśli Uczestnik nie wykorzysta zakupionego pakietu godzin w przewidzianym terminie to traci prawo do ich wykorzystania, a Organizator zachowuje prawo do uiszczonej przez niego ceny usługi w całości.
- Niezrealizowanie pozostałej liczby spotkań z przyczyn leżących po stronie Uczestnika np. brak umówienia się na spotkanie w terminie jest jednoznaczne z przepadnięciem opłaconych spotkań, a zwrot opłaty w takim wypadku nie nastąpi.
- Spotkania zostanie ustalone przy wykorzystaniu platformy Calendly ub przy pomocy innych dostępnych środków komunikacji na odległość. Spotkania mogą być ustalane pomiędzy Mentorem lub Organizatorem a Mentee w trakcie spotkań lub przy pomocy innych dostępnych środków komunikacji na odległość.
- Organizator zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania Programu ze względów takich jak np. przerwy świąteczne, czy nieprzewidziane zdarzenia losowe, o czym wyraźnie poinformuje Uczestników w sposób mailowy.
- Możliwa jest rezygnacja z udziału w Programie w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia pierwszego Spotkania mentoringowego na zasadach określonych w § 8.
- Czas trwania jednego spotkania mentoringowego to 60 minut. W przypadku spóźnienia Mentee, czas spóźnienia wlicza się do łącznego czasu 60 minut przeznaczonego dla Mentee.
- Spóźnienie na Spotkanie mentoringowe nie powoduje wydłużenia czasu trwania (tzn. Jeśli Mentee spóźni się 10 minut pozostaje mu do wykorzystania 50 minut).
- Spotkania odbywają się indywidualnie. Zarówno Mentor, jak i Mentee są zobowiązani do zachowania pełnej poufności tematów poruszanych w trakcie Spotkań.
- Indywidualne cele i założenia Programu oraz zasady współpracy ustalane są pomiędzy Mentorem a Mentee.
- W przypadkach nieprzewidzianych zdarzeń losowych, możliwe jest zmiana terminu i godziny Spotkania mentoringowego maksymalnie 24 godziny przed zaplanowanym terminem spotkania.
- Spotkanie mentoringowe, na którym Uczestnik się nie stawił uznaje się za zrealizowane. Odrabianie Spotkań mentoringowych jest niemożliwe.
- Jeśli umówione wcześniej Spotkanie mentoringowe nie odbędzie się z powodu nieobecności Mentora, Uczestnik uprawniony jest do umówienia nowego terminu Spotkania w ramach opłaconej usługi.
- W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych Organizator zastrzega sobie możliwość dopasowania Programu do sytuacji Uczestnika.
- W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych, czy też wystąpienia siły wyższej Organizator zobowiązuje się do zwrotu środków proporcjonalnie do niezrealizowanych Spotkań.
- Organizator zastrzega sobie również możliwości zmiany Mentora. W takim przypadku Uczestnik zostanie poinformowany o zmianie Mentora.
- Dalsze kontakty pomiędzy Mentorem a Uczestnikiem mogą rozwijać się nieformalnie i indywidualnie w poszanowaniu indywidualności i potrzeb obydwu stron.
- Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia sobie dostępu do wskazanego przez Mentora programu służącego do porozumiewania się na odległość, dostępu do sieci internetowej oraz sprzętu umożlwiającego skorzystanie z Programu.
- Organizator wskazuje, że nie ponosi odpowiedzialności za działanie zew. programów o których mowa powyżej oraz za treści publikowane w ich ramach przez Uczestnika.
§ 3 Mentor
- Mentorami w Programie mogą zostać tylko osoby, spełniające poniższe wymagania:
- Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami,programami lub innej powiązanej dziedzinie, zdobywanych w środowisku projektowym;
- Posiadające doświadczenie w prowadzeniu spotkań 1:1 w ramach programów mentoringowych, coachingowych, psychologicznych.
- W uzasadnionych przypadkach, Mentorami mogą być osoby niespełniające kryteriów z ust. 1, jednak Mentee przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w Programie będzie miał możliwość zapoznania się z sylwetką i doświadczeniem Mentora.
- Mentor zobowiązuje się do służenia radą, inspiracją, wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w dziedzinie rozwoju zawodowego Mentee, zgodnie z ustalonymi celami. Jest źródłem pozytywnych impulsów do działania i refleksji intelektualnej.
- Spotkania mentoringowe nie są spotkaniami terapeutycznymi, a do obowiązków Mentora nie należy rozwiązywania konkretnych problemów. Jeśli Mentor zauważy w trakcie Programu, że trudności, które pojawiają się w programie wykraczają poza jego kompetencje, uprawniony jest do zrezygnowania z dalszego prowadzenia Spotkań i rozliczenia godzin niewykorzystanych.
- Mentor odpowiada za rzetelne przygotowanie spotkań i aktywne uczestnictwo oraz terminowe realizowanie swoich obowiązków, w tym zadbanie o wzajemny szacunek i zrozumienie.
- Mentor zobowiązany jest do dostosowania swoich działań i podejścia indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Mentee, uwzględniając m.in. takie czynniki jak doświadczenie zawodowe, przyjęte cele, wartości i preferencje.
- Mentor lub wskazana przez niego osoba, zobowiązany jest do utrzymywania stałego kontaktu z Uczestnikiem w trakcie trwania Programu w ustalonych ramach z zachowaniem zasad współżycia społecznego
- Mentor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje prywatne i biznesowe podjęte przez Mentee w wyniku procesu mentoringowego.
§ 4 Uczestnik/Mentee
- Uczestnikiem w Programie mogą zostać tylko osoby, które doświadczyły pracy w środowisku projektowym i rozumieją podstawy zarządzania projektami.
- Organizator wskazuje, że część materiałów kursowych dostępna będzie jedynie w języku angielskim ich poprawne zrozumienie wymaga znajomości tego języka na poziomie co najmniej B1.
- Uczestnikiem w Programie nie może zostać osoba nieposiadająca żadnego doświadczenia zawodowego, która dopiero zamierza nauczyć się zarządzania projektami od podstaw.
- Uczestnik zobowiązuje się do terminowego uczestniczenia w Spotkaniach oraz zaangażowania w pracę z Mentorem, w tym wykonywania zadanych ćwiczeń i zadań – praca pomiędzy spotkaniami jest również istotną częścią Programu.
- Uczestnik zobowiązuje się do wykonywania wszelkich czynności tak, aby zrealizować cele i założenia wypracowane z Mentorem, w tym zadbanie o wzajemny szacunek i zrozumienie.
- Celem spotkań jest przede wszystkim rozwój zawodowy Uczestnika, w związku z czym zobowiązany jest do zachowania profesjonalnej i aktywnej postawy.
- Uczestnik informuje Organizatora o wszelkich sprawach mających wpływ na przebieg Programu, w tym o zmianie danych kontaktowych i rezygnacji z Programu.
- Uczestnik nie może przekazać udziału w Programie innej osobie, czy dokonać cesji Umowy. Uczestnik nie może też udostępniać innym osobom materiałów kursowych pozyskanych w ramach Programu.
§ 5 Przetwarzanie danych osobowych
- Administratorem danych osobowych Uczestników jest Organizator. Kontakt z organizatorem jest możliwy z wykorzystaniem danych kontaktowych wskazanych w § 1 pkt. 3 Regulaminu.
- Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Osoba zainteresowana poprzez zgłoszenie chęci uczestnictwa wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby realizacji Programu, a podstawą przetwarzania danych będzie w takiej sytuacji art. 6 ust. 1 lit. a. RODO.
- Dane osobowe Osób zainteresowanych oraz Uczestników będą przetwarzane w okresie i zakresie (celu) niezbędnym do wyłonienia Uczestników spośród Osób zainteresowanych, realizacji Programu, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji, rozliczenia podatkowego.
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek udziału Programie, zakresie danych identyfikacyjnych, adresowych.
§ 6 Reklamacje
- Uczestnik, będący Konsumentem oraz Przedsiębiorcą – Konsumentem jest uprawniony do dokonania reklamacji usług dostarczonych w ramach umowy. Takiemu Uczestnikowi przysługują uprawnienia określone w Ustawie o prawach konsumenta, Kodeksie cywilnym i innych przepisach obowiązującego prawa.
- Organizator odpowiada za zgodność świadczenia z umową, w szczególności obowiązany jest świadczyć Uczestnikowi usługi bez wad oraz zgodny z zawartą umową. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak zgodności z umową, jeżeli Konsument został wyraźnie poinformowany, że konkretna cecha Produktu odbiega od wymogów zgodności z umową oraz najpóźniej w chwili zawarcia umowy wyraźnie i odrębnie zaakceptował jego cechy.
- Reklamacja może zostać złożona przez Uczestnika w dowolnej formie. Zachęcamy do złożenia reklamacji z wykorzystaniem form komunikacji opisanych w Regulaminie.
- W przypadku braku zgodności z umową, konsument może żądać doprowadzenie do zgodności usługi z umową. Przedsiębiorca może odmówić doprowadzenia do zgodności z umową, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla przedsiębiorcy, przy ocenie których brane są pod uwagę wszelkie okoliczności sprawy w szczególności znaczenie braku zgodności z umową.
- Przedsiębiorca doprowadza do zgodności z umową w rozsądnym czasie od chwili, w której przedsiębiorca został poinformowany przez konsumenta o braku zgodności z umową, i bez nadmiernych niedogodności dla konsumenta, uwzględniając ich charakter oraz cel, w jakim są wykorzystywane. Koszty doprowadzenia do zgodności z umową ponosi przedsiębiorca.
- Jeżeli usługi są niezgodne z umową, konsument może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, gdy:
- doprowadzenie do zgodności z umową jest niemożliwe albo wymaga nadmiernych kosztów;
- przedsiębiorca nie doprowadził zgodności z umową
- brak zgodności z umową występuje nadal, mimo że przedsiębiorca próbował doprowadzić do zgodności z umową;
- brak zgodności z umową jest na tyle istotny, że uzasadnia obniżenie ceny albo odstąpienie od umowy bez uprzedniej próby zgodności treści z umową;
- z oświadczenia przedsiębiorcy lub okoliczności wyraźnie wynika, że nie doprowadzi on do zgodności z umową w rozsądnym czasie lub bez nadmiernych niedogodności dla konsumenta.
- Organizator ponosi odpowiedzialność za brak zgodności z umową istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili. Roszczenia Uczestnika z tytułu niezgodności z umową ulegają przedawnieniu po upływie 6 lat od dnia ujawnienia się niezgodności z umową. Koniec terminu przedawnienia przypada na ostatni dzień roku kalendarzowego.
- W przypadku złożenia przez konsumenta oświadczenia o obniżeniu ceny, kwoty należne wskutek skorzystania z tego prawa zwrócone zostaną Uczestnikowi nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Organizatora oświadczenia Uczestnika o obniżeniu ceny. Zwrot środków nastąpi przy wykorzystaniu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego Uczestnika użył podczas dokonywania zapłaty za usługę, chyba że Uczestnika wyraźnie wyrazi zgodę na inną metodę zwrotu.
- Zaleca się podanie przez Uczestnika w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia do zgodności z umową lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację (imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu, adres e-mail) – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Organizatora. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
- Organizator ustosunkuje się do reklamacji Uczestnika niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. W przeciwnym razie uważa się, że reklamacja została uznana przez Organizatora.
- Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego, Uczestnik jest uprawniony do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu. Więcej informacji o sposobie dostępu do wyżej wskazanego trybu i procedur rozstrzygania sporów mogą̨ Państwo uzyskać́ na następujących stronach internetowych: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
- Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr Komisja Europejska udostępnia platformę do rozwiazywania sporów konsumenckich online. Organizator Akcji promocyjnej nie uczestniczy obecnie w tej dobrowolnej procedurze alternatywnego rozwiazywania sporów.
§ 7 Odstąpienie od umowy
- Uczestnik, będący Konsumentem, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, poza tymi, które zostały przewidziane przez przepisy prawa, w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Regulacje niniejszego punktu Regulaminu dotyczą również Przedsiębiorcy – Konsumenta, który oświadcza, że korzysta z uprawnienia do odstąpienia od umowy na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, gdyż zawarł umowę bezpośrednio związaną z jego działalnością gospodarczą, a sama umowa nie posiada dla niego charakteru zawodowego.
- Do zachowania terminu wystarczy złożenie przez konsumenta lub przedsiębiorcę – konsumenta oświadczenia Organizatorowi przed jego upływem. Konsument lub przedsiębiorca - konsument może złożyć jakiekolwiek jednoznaczne oświadczenie, w którym poinformuje o swoim odstąpieniu od umowy.
- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone z wykorzystaniem formularza odstąpienia od umowy, którego wzór znajduje się pod Regulaminem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone w dowolnej formie na dane wskazane w Regulaminie, jednak skorzystanie z formularza pomoże nam rozpatrzyć Państwa sprawę szybciej.
- Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia jej zawarcie przez konsumenta.
- W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.
- Organizator obowiązek niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta lub przedsiębiorcy – konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności.
- W przypadku skorzystania przez konsumenta lub przedsiębiorcę - konsumenta z ustawowego prawa odstąpienia, Organizator dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Uczestnik, chyba że wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
- Ustawowe prawo odstąpienia nie przysługuje konsumentowi i przedsiębiorcy – konsumentowi w następujących okolicznościach:
- w przypadku przekroczenia terminu 14 dni na poinformowanie Organizatora o woli odstąpienia od umowy;
- w sytuacjach, o których mowa w art. 38 ustawy o prawach konsumenta
§ 8 Gwarancja Satysfakcji
- Organizator oprócz § 7 wprowadza na rzecz Uczestników gwarancję satysfakcji, zgodnie z którą Uczestnik po opłaceniu uczestnictwa w Programie może rozwiązać zawartą umowę i uzyskać zwrot opłaconej ceny w wysokości wskazanej w § 8 pkt. 6.
- Uczestnik może rozwiązać umowę na podstawie gwarancji satysfakcji do 48 godzin od odbycia pierwszego Spotkania z Mentorem.
- Zgłoszenie chęci rozwiązania umowy musi zostać zgłoszone za pośrednictwem adresu email wskazanego w § 1 pkt 3.
- Po zgłoszeniu chęci rozwiązania umowy przez Uczestnika zgodnie z powyższym pkt. Sprzedawca zwróci Uczestnikowi uiszczoną przez niego ceną w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Uczestnika z zastrzeżeniem ustępu 6.
- Organizator dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Uczestnik, chyba że wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
- Cena podlagająca zwrotowi na zasadach określonych w Gwarancji Satysfakcji nie zostanie zwrócona w całości. Właściciel w takiej sytuacji pomniejszy koszt zwracanej Ceny o koszt pierwszej wizyty w wysokości 20% .
§ 9 Postanowienia końcowe
- Regulamin wchodzi w życie z dniem 22.05.2024 r.
- Organizator Programu nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania Programu przez Uczestnika z przyczyn leżących wyłącznie po stronie Uczestnika.
- Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia Uczestnika z udziału w Programie bez zwrotu środków, jeśli ten dopuszcza się naruszeń regulaminu, zachowań przemocowych lub nagminnie używa słów powszechnie uznanych za wulgaryzmy.
- W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do postanowień niniejszego Regulaminu, Uczestnik ma prawo w każdym czasie zwrócić się do Organizatora o dokonanie właściwej wykładni jej postanowień.
- Regulamin został sporządzony w dwóch jednobrzmiących wersjach – w języku polskim oraz w języku angielskim.
- Regulamin Programu udostępniony jest na stronie internetowej Organizatora pod adresem: https://siliusforum.com/regulamin-programu-mentoringowego oraz w siedzibie Organizatora.
- W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.
- Zmiana Regulaminu wymaga opublikowania i poinformowania Uczestników o dokonanych przez Organizatora zmianach. Zmiany mogą być dokonywane wyłącznie z przyczyn dostosowania Regulaminu do norm obowiązujących przepisów prawa lub ze względu na zmianę modelu prowadzonej działalności przez Organizatora.
- Zarówno Uczestnicy jak i Organizator będą dążyć do rozwiązywania wszelkich sporów powstałych na tle Regulaminu w sposób ugodowy, na drodze negocjacji. W przypadku zaistnienia sporu, sądem właściwym do rozstrzygnięcia będzie sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
- Treść niniejszego Regulaminu może ulec zmianie w sytuacji, w której Organizator zmodyfikuje sposób lub zakres prowadzonej działalności gospodarczej lub w wyniku zmian prawnych skutkujących koniecznością dostosowania Regulaminu do powszechnie obowiązującego prawa. O wszelkich zmianach Organizator będzie informować Użytkowników w formie wiadomości mailowej. Każda z osób, która otrzyma w/w wiadomość będzie mogła złożyć oświadczenie o wypowiedzeniu umów o świadczenie usług elektronicznych (w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia otrzymania wiadomości) realizowanych na podstawie niniejszego Regulaminu.
- Do zrealizowanych transakcji, złożonych przed wejściem w życie zmian Regulaminu stosuje się postanowienia Regulaminu obowiązującego w chwili opłacenia uczestnictwa w Programie.